Home Verslagen van activiteiten Verslag Zeelandweekend 2009

Verslag Zeelandweekend 2009

Het kampvuur

Het kampvuur op vrijdag avond was een druk door de ‘’dtwers’’ bezocht. Er werden liedjes en van alles gezongen we hebben gelachen! Er werden broodjes gebakken en marshmallows klaargemaakt. Het was erg laat toen we weer op de camping waren.
De volgende ochtend hebben we met z’n allen een gezamenlijk ontbijt gehad. Toen zijn we met z’n allen wezen snorkelen en duiken. Tijdens de duik zijn er heel veel krabbetjes gezien. Mossels waren er ook. De krabbetjes bleven soms ook aan je vinnen hangen. De kinderen kregen een opdracht: ‘’Tegeltjes zoeken.’’ Arvid van Varik had bijna alle tegeltjes gevonden met Mark Abbenga. 44 van de 45 tegeltjes hebben ze gevonden. Daarna op de parkeerplaats hebben alle teamkleuren een lijstje gehad met Latijnse woordjes van de onderwaterwereld. Team groen had er met een ‘’Hele goede uitslag’’ maar 4 goed.

Vossenjacht

De vossenjacht was een leuke tocht door Renesse. Iedereen had het naar zijn zin. De vossen waren veel gespot!
Er zaten hele maffe vossen bij maar ook geinige. Elk groepje had een ijsbon gekregen. Ze hadden ook een tas gekregen met drinken en eten. Sommige vossen waren heel lastig te vinden. Neptunes is uit Woerden weggegaan. Die zat ook weer in Renesse verstopt. Er waren 12 personages verstopt. Op de helft kleedde de mensen zich om zodat ze weer nieuwe mensen moeten zoeken. Het  was een leuke wandeltocht. Toen zijn we met zijn alle terug naar de camping gegaan. Op de camping was het  een spannend moment.

‘De uitslag!’

Team Rood!Team Blauw en Groen waren op een gedeelde 3e plaats geëindigd. Team oranje is 2e geworden. Team rood heeft gewonnen en is begonnen met het barbecuen (bbq). De bbq heeft voor een lekkere avond gezorgd. Daarna was er voor de jeugd een ‘’lichtjestocht’’ georganiseerd. Die was uitgezet over het strand en langs de duinen. Die was er goed aan toe gegaan voor de kids. Daarna was er voor de grotere mensen een soort dropping beach-banjertocht gedaan. Een paar mensen van het AC hebben ze opgezocht en tegemoet gelopen. De beach-banjertocht was een leuke tocht! Met de auto waren ze afgezet in Renesse en toen moesten ze over het strand teruglopen.

Het ontbijt

Het waren leuke, lekkere, gezellige ontbijtjes. Warme broodjes en lekker eitjes met spek of kaas. De avonden werden leuk en gezellig gemaakt door iedereen die er was. Op zondag was er voor de liefhebbers een duik. Onder leiding van Kik Dankers. Bedankt Kik! En voor degene die niet gingen duiken was er één taak,: de camping opruimen.



Kelsey, Myriam en Hessel.

 

© Duikteam Woerden, 2009 (Ontwerp door Koen Brouwer)