Home Verslagen van activiteiten Avondje fotograferen

Avondje fotograferen

Verslag van de fotografieavond van14 oktober 2009

Bij binnenkomst van de uitnodiging leek het mij weer eens leuk om een camera onderwater te bedienen.
Via Esko werd dit evenement georganiseerd, deze verkoopt het merk Sealife onderwaterbehuizing met bijhorende camera.
Ze hadden het goed voor elkaar; de specialist van Sealife mee die veel maar ook op een leuke manier de informatie van het onderwaterfotograferen overbracht en bij “koopinteresse”wist je waar je terecht kon.
De camera kon je uitproberen en testen, bij vragen lagen zowel verkoper en specialist in het water. Bij directe vragen of beperkingen meteen een soort “helpdesk”bij de hand, gewoon super!

Degene die zelf in het bezit zijn van een camera met behuizing namen deze mee en konden natuurlijk ook een andere camera uitproberen.

Het leuke van deze avond vond ik dat we vragen konden stellen over allerlei onderwerpen waar je als onderwaterfotograaf tegenaan loopt. We begonnen eerst met een stukje beknopte theorie wat zeer duidelijk voor iedereen overkwam, dan te water om het in de praktijk uit te proberen.

Er werden allerlei attributen neergelegd om te fotograferen, van speelgoed tot decoboeitje en we hadden elkaar natuurlijk als model. Met allemaal enthousiaste aankomende of al ervaren fotografen waren we druk in de weer met “kiekjes” maken. Al met al een zeer geslaagde avond en zeker voor herhaling vatbaar!

Na een avond als deze zou je meteen een weekje Egypte willen boeken al doen we het maar voor de vele onderwerpen die je in de Rode Zee tegen kan komen! Maar ja, Batenstein was ook erg leerzaam en gezellig!

Tot de volgende fotografieavond dan maar?...

Nancy

 

© Duikteam Woerden, 2009 (Ontwerp door Koen Brouwer)